Kontakt

Har du spørgsmål er du velkommen til at henvende dig, ved at benytte dig af formularen her på siden, og vi vil vende tilbage til dig hurtigst muligt.

Kontakt

Du er altid velkommen til at skrive eller ringe ved at bruge nedenstående informationer.

Petersdal er på nuværende delt i to fonde og har derfor to Cvr. nr.

Kontakt informationer er fortsat fælles

(+45) 55 37 50 23
kontor@petersdal.dk

Grønsundvej 16, 4780 Stege

 

Øernes Autisme tilbud – Petersdal (den nye fond)
CVR nr.: 41132329

 

S/I Petersdal (den gamle fond)

CVR nr.: 28258933

Sikker post

Sikker post fra kommuner og andre offentlige instanser kan fremsendes via e-boks / virk.dk på vores cvr.nr.

Kommuner og andre offentlige instanser der har send sikker mail løsninger kan ligeledes sende sikkert til afdelingslederes, socialrådgiver eller kontorets mail.

Som forældre eller andre privat personer der ikke selv har sikker mail løsning kan man via følgende link sende sikker post til de forskellige afdelinger

Forstander​

Annie Egholm​
Telefon: 25 77 ​20 58​ 
Annie@petersdal.dk

Souschef

Lars Bundgaard
Telefon: 20 60 19 14
Labu@petersdal.dk

Afdelingsleder hus 14

Lotte Stensgaard
Telefon: 20 60 19 17
Lotte@petersdal.dk

Afdelingsleder STU/dagtilbud

Linda Sommer​
Telefon: 20 24 49 29
Lindas@petersdal.dk

Afdelingsleder Aflastning

Nina Langelund
Telefon: 25 17 20​ 86
Nina@petersdal.dk

Pædagogisk leder​

Lisbeth Raulund Jørgensen​
Telefon: 61 36 07 83
Lisbeth@petersdal.dk

Socialrådgiver​

Helle Johansen​
Telefon: 30 73 90 08
Hellej@petersdal.dk

Afdelingsleder Hus 7

Farnam Bonabi​
Telefon: 92 15 28 26
Farnam@petersdal.dk

Afdelingsleder​ Børnehuset

Jon Rasmussen​
Telefon: 92 15 28 65
Jon@petersdal.dk

Kontor

Heidi Moe Weinreich​
Telefon: 55 37 50 23
Kontor@petersdal.dk

Afdelingsleder hus 144

Henrik Volmer
Telefon: 22 34 88 08
Henrik@petersdal.dk